Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

Elektriker i Malmö - personal

El-Kalle Mebabsson
Företagets ansikte utåt sedan 1979

Patrick Neuhaus
Vice VD/Ledande montör
Telefon: 040 - 64 321 91
Mail: patrick@malmoelbyra.com

Stephan Neuhaus
VD/Kontor/Ledande montör
Telefon: 040 - 64 321 90
Mail: stephan@malmoelbyra.com

Tom Heaf Mohede
Servicemontör/Elektriker
Telefon: 040 - 64 321 93
Mail: tom@malmoelbyra.com

Baker Ibrahim
Servicemontör/Elektriker
Telefon: 040 - 64 321 95
Mail: baker@malmoelbyra.com

Niclas Rejnefelt
Servicemontör/Elektriker
Telefon: 040 - 64 321 94
Mail: niclas@malmoelbyra.com

Elis Kronvall
Servicemontör/Elektriker
Telefon: 040 - 64 321 98
Mail: elis@malmoelbyra.com

Linus Jildenmyr
Servicemontör/Elektriker
Telefon: 040 - 64 321 97
Mail: linus@malmoelbyra.com




marcus freij
www.marcusfreij.com